Akıllı Depo Turkcell

Akıllı Depo

Bulut servisleri artık kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen depolama sistemlerinden biri olurken bu teknolojiye yatırım Türk firmaları tarafından da devam ediyor. Şimdi bunların arasına Turkcell de eklendi ve Akıllı Depo adını verdiği bulut servisini kullanıma açtı. Bu servis için bir de tanıtım videosu hazırlanırken aşağıdan onu da izleyebilirsiniz.

Bulut servislerine bir yenisi daha eklendi ve Turkcell, Akıllı Depo adını alan servisini müşterilerinin kullanımına sundu. Bir uygulama ile gelen servisi ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tabletine indiren Turkcell müşterilerinin çektikleri fotoğraflar, Akıllı Depo’ya otomatik olarak aktarılıyor ve sonrasında yeni çekilen her fotoğraf, başka hiçbir şey yapmalarına gerek kalmadan Akıllı Depo’da saklanıyor.

Sadece fotoğraflar değil, akıllı cihazlara indirilen müzikler, dosyalar ve çekilen videolar 3G veya Wi-fi bağlantısı olduğunda da otomatik olarak Akıllı Depo’ya aktarılıyor. Akıllı Depo, büyük boyutlu dosyalar da dahil olmak üzere e-posta ve sosyal ağlar üzerinden kolayca paylaşma imkanı da sunuyor.

Akıllı Depo’nun özellikleri ile ilgili detayları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş