Alcatel Pop C9 fiyatı ve özellikleri

Alcatel Pop C9

Bugün startı verilmiş olan CES 2014 Fuarı, belki de her seneden daha önemli cihazların bize tanıtılmasını sağlayacak. Bu vakte kadar geliştiriciler fuarda birçok önemli telefonu be cihazları tanıtacaklarını açıklarken Alcatel’den de önemli bilgiler geldi. Gelen bilgilerde Alcatel Pop C9 özellikleri listesine yer verilirken telefon fiyatı hakkında henüz kesin bir bilgiye sahip değiliz.

1080 piksel çözünürlüklü görüntü sunan 5.5-inç ekranlı ve Android 4.2 mobil işletim sistemi yüklü Alcatel Pop C9, Samsung Galaxy S3’e olan benzerliği ile dikkat çekerken tüketicilerin karşısına şu renklerle çıkacak: siyah, kırmızı, pembe, turkuaz ve beyaz.

Nispeten düşük bir fiyat etiketi ile gelecek

Alcatel Pop C9’un oldukça canlı renkleri ile beraber nispeten düşük bir fiyat etiketi ile geleceğinin imareleri olan özellikleri ise şu şekilde; 1.3GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci, 4GB dahili hafıza, 32 GB microSD kart desteği, 1GB RAM, 2,500mAH batarya, 8 megapiksel fotoğraf ve 1080 piksel video kaydına olanak tanıyan arka kamera, 2 megapiksel ön kamera.

Cihazın Asya ve Brezilya için piyasa çıkış tarihi net olarak açıklanmazken, 2014’ün ilk çeyreği şeklinde bir zaman dilimi belirtildi. Fiyatının ise 200-400 ABD Doları arasında olacağı tahmin ediliyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş