Amazon Storybuilder Nedir?

Amazon Storybuilder

Dünyanın en büyük e-ticaret ismi olan ve e-ticaret dışında da birçok alanda Google ile çekişmeye çalışan Amazon’dan yeni bir uygulama daha geldi. Storybuilder adıyla kullanıcıların kullanımına açılan yeni uygulama sizlere mantar pano kullanmanızı sağlıyor. Şu an sadece İngilizce hizmet veren uygulamanın başka dil desteği alması beklenmezken sistmein en çok yazarlar, senaristler ve oyuncular için tasarlandığı da Amazon tarafından açıklandı. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten uygulamaya gidebilirsiniz.

Amazon Storybuilder adıyla hizmete başlayan site, hikaye yazanlar için mantar pano hizmeti sunuyor. Tamamiyle İngilizce hizmet verse de kullanımı çok kolay olan Amazon Storybuilder’da amaç hikayenizi, senaryosunu yazmaya başlamadan önce fikirleri tek bir noktadan toplamak. Bunu da kolayca değiştirebileceğiniz internette mantar pano tasarımıyla sunuyor.

Projeye isim vererek bir mantar pano oluşturuyor, ardından buraya notlar ekleyebiliyorsunuz. Karakter isimleri, fikirleri, mekanlar, olaylar, bölüm bölüm hikaye öneriler gibi çeşitli şekillerde panoyu doldurarak projenin tüm fikirlerine tek bir yerden erişebiliyorsunuz.

Şimdilik sistem kitap yazarlarından daha çok sinema ve dizi senaryosuyla uğraşanlara yönelik tasarlanmış. Bölümlere ayırma kısmı bu şekilde ilerliyor en azından. Kullanımı da oldukça basit. Eğer bir Amazon üyeliğiniz varsa bu üyelik ile giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Amazon StoryBuilder

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş