Android oyunlarını PC’de oynamak

android_game_pc

Seneler önce PlayStation oyunlarını PC’de oynamamıza olanak tanıyan bir emülatör piyasaya sürülmüştü ve bunun yararını fazlasıyla görmüştük. Şimdi bunun bir benzeri de Android için geliştirildi ve artık Android işletim sistemli telefonlar üzerinde çalışan tüm oyunları PC üzerinden oynayabiliyoruz.

Belki de birçoğunuzun bildiği BlueStacks uygulaması ile bu işlem mümkün hale geliyor. 10 MB boyutundaki BlueStacks uygulamasını indirdikten sonra tüm Android oyun ve uygulamalarına bilgisayarlarınızdan ulaşabileceksiniz. Programı yükledikten sonra eğer varsa bir Gmail hesabınız giriş yapmanız gerekiyor. Eğer Gmail hesabınız bulunmuyorsa ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Google Play Store’daki her şeyi PC’de kullanabilirsiniz

Sade bir arayüze sahip olan BlueStacks uygulamasında yapmanız gereken tek şey istediğiniz oyun veya uygulamanın üzerine çift tıklayıp indirmek olacak. Google Play Store’da bulunan Real Racing 3, FIFA 14, Temple Run, Virtua Tennis ve pek çok kişinin sinirini bozan Flappy Bird oyunun da yer aldığı programı ücretsiz olarak aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirebilirsiniz.

Android cihaz almadan önce BlueStacks’ı denemelisiniz

Daha çok Android emulatörü olarak nitelendirebileceğimiz BlueStacks uygulaması, Android cihazlara sahip olmayan kullanıcılar için bulunmaz bir nimet. Eğer Android cihaz almayı düşünüyorsanız bu emülatör sayesinde sistem hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Android PC Emulator İndir

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş