Asus PadFone mini 4.3 fiyat ve özellikleri

Asus PadFone mini 4.3

Teknoloji konularının lider firmalarından bir tanesi olan Asus, tablet bilgisayar ve akıllı telefonun bir araya getirildiği cihazı PadFone’u tanıtalı henüz çok uzun bir zaman geçmiş değil. Artık her güçlü ve büyük ekrana sahip olan modellerin mini modeli de çıkarken Asus da aynı yolu izleyeceğini Twitter üzerinden açıklamıştı ve ilk bilgiler de gelmeye başladı

Asus PadFone mini 4.3 model adıyla sahne alacağı iddia edilen yeni cihaz, şirketin kullanıcılarına hem tablet hem akıllı telefon deneyimi sunan çizgisini daha kompakt şekilde sunmayı hedefliyor. Cihazın Asus’ın 11 Aralık Çarşamba günü Çin’de gerçekleştireceği lansmanda ilk kez sahne alması bekleniyor.

Asus’un yeni ürünü, önümüzdeki Çarşamba günü lanse edileceği yine @evleaks tarafından belirtiliyor. Popüler teknoloji muhabirinin son yıllarda, çeşitli teknoloji gelişme ve aygıtlarına dair kamuoyuna sunduğu bilgi ve görsellerin doğruluk payının neredeyse yüzde 100 olduğu göz önüne alınırsa Asus PadFone mini 4.3’ün Çarşamba günü ortaya çıkması muhtemel görünüyor. Peki yeni cihazın özellikleri neler olacak?


4.3-inçlik akıllı telefon, 7-inç tablet

Asus PadFone mini 4.3’ün 7-inç tablet ve tabletin arkasında gömülü olan 4.3-ekranlı akıllı telefon şeklinde olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 400 CPU, 960 x 540 piksel ekran çözünürlüğü, 4G/Wi-Fi özellikleri de her iki aygıtın ortak noktaları olacağa benziyor.

Konfigürasyonu ele alındığında Asus PadFone mini 4.3 modelinin Asus PadFone’dan çok daha düşük fiyat etiketi ile piyasaya sunulması yönündeki beklenti de çok uzak bir olasılık olarak görülmüyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş