ASUS ROG G750 fiyatı ve özellikleri

ASUS ROG G750

Oyun sektörünün PC’lerden oyun konsollarına kaymasıyla birlikte PC geliştiricileri ellerinden ne geliyorsa yapıyor. ASUS da oyun konusunda en tecrübeli, en çok performans sağlayan cihazları geliştirirken bunların arasına en güçlüsünü ekledi: Asus ROG G750. Üç boyutlu görüntü kalitesi sağlayan ve çift fanıyla hemen soğutma sistemine sahip olan ASUS ROG G750 şu anda Amerika’da satışta.

Popüler oyunlarda bir numara olmayı sağlayacak çift fanlı hızlı soğutma, ergonomik tasarım, ses ve görüntü kalitesi ASUS ROG G750’de! Özel üç boyutlu gözlüğüyle ASUS ROG G750, oyun severlere inanılmaz anlar yaşatmaya geliyor!

Performans odaklı bilgisayara gereksinim duyanların ihtiyaçlarına yanıt verecek ASUS ROG G750, özellikle oyun severlerin gözdesi olacak! Oyuncu odaklı tasarımı, ses kalitesi ve ısı yönetimiyle ASUS ROG G750 üst seviyede performans sağlıyor. Oyuncuların kendilerini oyunun içinde hissetmesi için ASUS ROG G750 üç boyutlu özel gözlüğüyle geliyor.

Intel® 4. nesil Core™ i7 işlemciye, 4 GB bellekli NVIDIA® GeForce® GTX 7 grafik kartı ile Killer WLAN ağ kartına sahip ASUS ROG G750 işlemci overclock’lamasıyla fark yaratıyor.

F22 gizli savaş uçaklarından ilham alınarak tasarlanmış olan ASUS ROG G750, 2010 yılından beri ROG G serisi oyun dizüstü bilgisayarlarını klas güç sembolü haline getiren tasarımı devam ettiriyor. 140 dereceye varan geniş görüş açısıyla ASUS ROG G750’ye hangi açıdan bakarsanız bakılırsa bakılsın ekran çok rahat görülebiliyor ve ekrandaki can sıkıcı yansımaları engelleyen mat kaplama, tüm ışık koşullarında harika görüntüleme sağlıyor.

Dahili subwoofer ile gerçek anlamda 2.1 ses çıkışı, MaxxAudio ile güçlendirilmiş ASUS SonicMaster teknolojisi ve kulaklık performansı için dahili kulaklık amfisi ile ASUS ROG G750, çift fanlı üstün soğutma teknolojisiyle de fark yaratıyor.

ASUS ROG G750 fiyatı KDV hariç 2999 ABD dolarından başlıyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş