Asus Transformer Pad TF701T fiyatı ve özellikleri

Asus Transformer Pad TF701T

Asus yeni ürünlerini piyasaya sunmaya devam ediyor. Son zamanlarda büyük bir atak içerisinde olan firma bu sefer de Transformer Pad TF701T’yi Türkiye’de satışa sunmaya başladı. Oldukça şık bir görünüme sahip olan tablet entegre bir şekilde özel klavyesini de desteklerken teknik özellikler konusunda da bizleri tatmin edebildiğini belirtelim. İşte Asus Transformer Pad TF701T özellikleri.

Yeni ASUS Transformer Pad’in 10.1 inçlik yüksek performanslı IGZO-TFT ekranı enerji tasarruflu ve çok geniş bir renk gamına sahip. 2560 x 1600 WQXGA çözünürlük olağanüstü net görüntüler sağlarken, IPS teknolojisi canlı renkler, 178 derece geniş görüntüleme açısı ve muhteşem bir günışığında görünürlük sağlıyor.

ASUS Transformer Pad, HD filmler ve Android oyunlarla üstün bir eğlence keyfi yaşatıyor. Bu cihaz ayrıca Miracast Wi-Fi video oynatma özelliğiyle kablo gerektirmeden uyumlu bir HDTV’ye görüntüyü yansıtabiliyor. Ayrıca bir HDMI bağlantısıyla 4K ekranda eğlence en üst seviyelere çıkıyor! ASUS Transformer Pad TF701T tablet, 1.2 MP ön ve 5.0 MP arka kamerayla hem görüntülü sohbet, hem de yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için ideal!

ASUS Transformer Pad ayrıca pil ömrünü 17 saate kadar çıkarabilen bir mobil istasyon özelliğine de sahip.

ASUS Transformer Pad TF701T fiyatı olarak açıklanan değerler 1529 TL’den satışa sunuluyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş