Brother Mobil Yazıcı PJ-622

Brother Mobil Yazıcı PJ-622, İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısında Brother’ın yeni taşınabilir yazıcı ailesi tanıtıldı. Toplantıda konuşan Brother Türkiye Baskı Çözümeri Kurumsal Satış Müdürü Güçlü Akpınar, mobil yazıcı çözümü PJ-622’yi duyurdu. Akpınar yeni modelle ilgili olarak şunları söyledi: Kurumlar için önerebileceğimiz bu yeni modelin özellikle satış yapan saha personeli tarafından ilgi görmesini bekliyoruz.

Kurumlara hitap eden bir model olan PJ-622, termal yani ısı yöntemiyle baskı alan A4 formatında bir yazıcı. Standart faks kağıdına baskı alan mobil yazıcı bütünleşik pili (Nikel) ile 70 sayfaya kadar baskı alabiliyor. Yazıcının Li-İyon pil seçeneği de bulunuyor ve bununla 300 sayfa baskı alınabiliyor. Ürünün ağırlığı (pil ile beraber) 530 grama çıkıyor.

Türkiye fiyatı 400$ + KDV olan yazıcı, özellikle mobil halde baskı alma ihtiyacı olan kurumsal ve bireysel kullanıcılara hitap ediyor. Taşınabilir yazıcının iki adet kablolu, iki adet de Bluetooth desteği sunan versiyonu bulunuyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş