Casper Nirvana CN.HBY3230B’de kampanya

Casper Nirvana CN.HBY3230B

Ülkemizin en büyük bilgisayar üreticilerinden biri olan ve uluslararası dallarda da ödüller kazanmış olan Casper, Nirvana serisiyle en önemli kozlarını PC sektörüne sunmakta. Dizüstü bilgisayarları konusunda son dönemde büyük tecrübe kazanmış olan firmanın en iyi cihazlarından biri de Casper Nirvana CN.HBY3230B. Bu dizüstü bilgisayar şu anda kampanyalı fiyatıyla hepsiburada üzerinden satışa sunulmuş durumda.

Son dönemde Nirvana serisi yoğun ilgi gören Casper’ın Nirvana CN.HBY3230B model kodlu dizüstü bilgisayarı, Hepsiburada.com’da yer alan günün fırsatları kısmında çok uygun fiyata satın alınabiliyor.

Hepsiburada.com’daki kampanya ile kısa bir süre için KDV dahil 1299 TL’ye satın alınabilen Casper’ın 15.6-inç ekran boyutlu modeli, fiyat/performans düzeyindeki tutarlılıkla dikkat çekiyor.

Tutarlı özellikler

2.5 GHz hızında çalışan Intel Core i5 işlemcili Casper Nirvana CN.HBY3230B; 1GB Nvidia GT635M(Harici) ekran kartı, 4GB RAM(16GB’a kadar artırılabiliyor) ve 500GB HDD’ye sahip. Ekranı, 1366 x 768 piksel çözünürlük sunan dizüstü bilgisayarın 6 hücreli pili bulunuyor.

Donanım özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çeken Casper marka notebook’u Hepsiburada.com üzerinden satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Satın almak için buraya tıklayınız

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş