Daha Ekonomik Iphone Seçeneği Geliyor!

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan Apple, milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı için 2018 yılında yeni alternatifler sunmaya hazırlanıyor. Bunlardan birinin ise dikkat çekici bir özelliği var. Apple firması diğer Iphone model telefon fiyatlarına göre daha ekonomik yeni bir model çıkartacak. Şu an için şirketin en pahalı ve son model ürünü ise Iphone X!

3 Yeni Model Arasında Bir Tanesinin Fiyatı Düşük Olacak

Ağırlıklı olarak ABD medyasında birçok önde gelen kuruluş, Apple hakkındaki yeni bilgiyi vatandaşlarıyla paylaşmaya başladı. Buna göre bu sene Apple, 3 yeni Iphone ürününü meraklılarına tanıtacak.

Gelen haberlere göre önümüzdeki sonbaharda iki model Iphone X’in daha gelişmişi olarak piyasaya çıkacak. Biri güncel versiyon olarak mağazalarda yer alacakken, diğer model ise Iphone X’e göre daha büyük boyutlu olarak tasarlandı.

Yeni ürünlerden ikisi klasik Apple çizgisi ile çıkıyor ve bir önceki modele göre gelişmiş versiyon özellikleri taşıyorlar. Bir tanesinde ise daha az gelişmiş özelliklerin bulunacağı belirtilmektedir. Ekran özelliklerinde bu durum belirgin olacak. Benzer bir uygulamaya önceki yıllarda da rastlanmıştır. ( Iphone 5c)

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş