Dell Venue Pro 11i fiyat ve özellikleri

Dell Venue Pro 11i

Geride bıraktığımız gün yeni bir lansman düzenlemiş olan Dell yeni ürünlerini Türkiye pazarına da tanıttı. İstabul’da gerçekleştirilen toplantıda Dell Venue Pro serisi tanıtılırken ynei cihazların kurumlara yönelik tasarlandığı hakkındaki bilgileri Dell Gelişen Pazarlar Bölgesi Son Kullanıcı Ürünleri Pazarlama Müdürü Burak Ereren tarafından aldık. İşte Dell Venue Pro 11i özellikleri.

Toplantıda özellikle kurumlara yönelik tasarlanan Venue Pro tablet ailesinin tanıtımı yapıldı. Bu ailede Windows 8 işletim sistemini kullanan 11 ve 8 inçlik modeller yer alıyor.

Ailenin Pro 11i modelinde 64-bit Intel Core i5 ve i3 işlemciler kullanılıyor. Beraberinde verilen klavye aksesuarı ile fiziksel klavye ihtiyacı olanlara hitap eden ürünün, Pro 11 isimli Atom işlemcili sürümü de bulunuyor. Pro 11 ailesinin ek aksesuar olarak satılan bütünleşik pilli ayrı bir klavye çözümü de yer alıyor.

Venue ailesinin 8 inçlik modeli de bulunuyor. Bu model de Windows 8 işletim sistemini kullanıyor. Intel Atom işlemcilerden güç alan cihaz için de haricen satılan klavye ve kılıf çözümleri de bulunuyor.

Ayrıca toplantıda firmanın yeni Ultrabook modelleri olan E7240 ve E7440 de tanıtıldı. Yeni modellerin dokunmatik ekran seçeneği de bulunuyor.

Tanıtılan en ilginç ürün ise taşınabilir sunucu olarak adlandırılan Precision M3800 modeli oldu. 15 inçlik iş istasyonu olarak tanımlanan yeni model Intel’in i7 işlemcisini kullanan ürünün 8 ya da 16 GB RAM seçenekli sürümleri bulunuyor. Dell Venue Pro 11i fiyat konusu hakkında henüz bir bilgi verilmiş değil.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş