Dell XPS 12 Ultrabook İnceleme

X

Intel’in yeni nesil işlemcileri ilk kez bir ultrabook üzerinde yer alıyor. Dell’in yeni ürünü XPS 12 Ultrabook, sahip olduğu tasarımla ilk andan itibaren bizleri kendine hayran bırakmayı başarırken teknik özellikleriyle bu hayranlığımızı bir üst seviyeye taşıdı. Hem tablet hem de bilgisayar almak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olarak gösterilen yeni Dell XPS 12 Ultrabook, belki fiyatıyla biraz ürkütebilir. İşte Dell XPS 12 Ultrabook inceleme yazısı.

12.5 inçlik Full HD ekranı, çok net ve parlak olmanın yanı sıra, dayanıklı ve çizilmelere karşı çok güçlü. Intel’in 3. nesil Core i5 işlemcisine sahip olan, basit bir hareketle kolayca tablete dönüşebiliyor. Bu değişikliği yaparken etrafınızdaki meraklı bakışların üzerinizde toplanacağını şimdiden belirtelim.

6 saat pil ömrüne sahip

Dell XPS 12 Ultrabook, 6 saati geçen pil ömrü sayesinde hem başarılı bir tablet, Türkçe tuşların en iyi şekilde yerleştirildiği klavyesi ile beraber de daha hızlı içerik üretmek isteyen profesyonellere hitap eden harika bir dizüstü bilgisayar görevini rahatlıkla yerine getirebiliyor.

Teknik Özellikler

Ekran: 12.5 inç, 1920*1080, Dokunmatik
İşlemci: Intel Core i5, 1.8 Ghz (Maksimum 2.7 Ghz)
Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000, 128 MB
RAM: 4 GB
Sabit disk: 128 GB SSD
Girişler: 2xUSB 3.0, 1xDisplay Port
Bağlantı: 802.11n, BT 3.0
Ağırlık: 1.5 kg

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş