Dizi izleme siteleri

dizi

Türkiye’nin en çok online dizi izlenen sitelerinden biri olan Dizimag, geçtiğimiz günlerde yayın hayatını durdurdu. İlk başta dizimag1, dizimag2 gibi siteler açılırken bunun ardından tüm bu domainlere artık ulaşılmadığını belirtmemiz gerekiyor. Biz de sizler için alternatif dizi izleme siteleri adına bir liste oluşturduk. Eğer siz de halen kesintisiz bir şekilde dizilerinizi izlemek istiyorsanız aşağıdaki sitelere giriş yapabilirsiniz.

Yabancı Dizi İzle

DiziMag’ten sonra en çok popüler olan dizi siteleri arasında yer alan “Yabancı Dizi İzle” sizler için seçtiğimiz ilk site oluyor. Yabancı Dizi İzle’de aynı DiziMag gibi kapatılma kararı ile karşı karşıya kalmış ve alan adını yabancidiziizle1.com olarak değiştirdi.

Bu platformda DiziMag’te bulunan yabancı dizilerin neredeyse tamamı yer alıyor diyebiliriz. Türlere ve popülerliğe göre ayrılan dizileri Türkçe altyazılı ve 720P HD olarak izleyebilirsiniz. Ancak Pop-up reklamlar biraz canınızı sıkabilir.

Buraya Tıkla


DiziGo

DiziMag’in kolay kullanılabilirliğine alışan ve başka yabancı dizi izleme sitelerinde aradığı arayüzü bulamayan dizi severler için DiziGo sitesi biçilmiş kaftan. Siteye ister üye olup sevdiğiniz dizilerin yeni bölümleri eklendiğinde size mail ile uyarı gelmesini sağlayabilir, isterseniz de direk dizi izlemeye başlayabilirsiniz.

Geniş bir yabancı dizi arşivine sahip olan DiziGo’da 720P ve Türkçe altyazı seçenekleri bulunuyor.

Buraya Tıkla

DiziWu
Kullanışlı sade arayüzü ve az reklam içeren DiziWu sitesinde birçok popüler yabancı dizi bulunuyor. Alfabetik sıralamaya göre dizilen listeden, takip ettiğiniz diziyi seçip istediğiniz bölümü izleyebilirsiniz.
VK.com üzerine yüklenen dizileri 240P, 360P, 480P ve 720P HD çözünürlüğünde izleyebilirsiniz.

Buraya Tıkla

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş