Flappy Bird geri dönüyor

flappy_bird

Son zamanların en çok oynanan oyunu Flappy Bird, milyonlarca oyuncu tarafından oynandıktan sonra geliştiricisi tarafından AppStore ve Google PlayStore üzerinden kaldırılmıştı. Ücretsiz olarak indirilen ama oyun içindeki reklamlarıyla geliştiricisine devasa milyon dolarlar kazandıran Flappy Bird yakın zamanda telefonlarımıza geri dönecek; bunun açıklamasını bizzat geliştiricisi Dong Nguyen yaptı.

Geliştiricisine günde 50.000 Dolar’ı aşkın gelir getiren Flappy Bird, sürpriz bir şekilde App Store ve Google Play Store’dan kaldırılmıştı. Kendi oyununu bir başarı olduğunu gören ancak oyundan nefret ettiği için geçtiğimiz haftalarda mağazalardan kaldıran geliştirici Dong Nguyen, Flappy Bird’ü yeniden yayınlayacağını duyurdu.

Flappy Bird geri dönüyor!

Bir Twitter kullanıcısının Flappy Bird App Store’a geri dönecek mi? sorusuna “Evet ama yakında değil” diye cevap veren D.Nguyen, Flappy Bird çılgınlığını kaldığı yerden devam ettirecek gibi görünüyor. Oyunu biraz daha geliştirerek yeni özelliklerin eklenebileceğini daha önceki röportajlarında dile getiren geliştirici, bakalım farklı bir Flappy Bird ile karşımıza çıkacak mı?

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş