Flash Voyager Go USB Bellek

Flash Vogeyer Go

CES 2014 bizlere nimetlerini sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fuarda Android akıllı telefonlar ve tabletlerle direkt bağlantı sağlayabilen bir USB tanıtıldı. Corsair tarafından geliştirilmiş olan Android USB bellek Flash Voyager GO adıyla satışa sunulacakken çıkış tarihi olarak bu ay gösterildi. Bir ucunda Micro USB 2.0 girişi bulunduran Flash Voyager GO, diğer ucunda da USB 3.0 portu bulundurmakta.


Kolayca Arşivleyin

Ürünün öncelikli amacı ise Android tablet ve akıllı telefonlardaki içeriğin kolayca arşivlenebilmesi. Cihazlarındaki içeriklerin yedeğini almak isteyen kullanıcıların PC’ye ihtiyaç duymadan bu işlemi yapabilmesinin pratik bir yolunu sunan Flash Voyeger Go, çift yönlü yapısıyla PC ve Android cihazlar arasındaki dosya alışverişini de kolay hale getiriyor.

64 GB’a Kadar Destek

16, 32 ve 64 GB depolama seçenekleri ile satışa sunulan ürünün 16 GB’lık modeli 19.99 dolardan satılan ürünün 32 GB’ı 29.99, 64 GB’ı ise 49.99 dolardan satılıyor. 64 GB’lık model sadece OTG uyumlu tablet ve akıllı telefonlarda çalışabiliyor. Ürünün Ocak ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş