Galaxy Gear 2 fiyatı ve özellikleri

Galaxy Gear 2

Akıllı saat teknolojisini Apple’dan önce bizlerle buluşturmayı başaran Samsung, bu saate fahiş bir fiyat belirlemiş, bu nedenden dolayı da istediği satış değerlerini yakalayamamıştı. Galaxy Gear ile pek de istediğini elde edemeyen Güney Koreli firma saatin ikinci modelinde daha düşük bir fiyat belirlemeye karar vermiş. Ve iki akıllı saat arasında teknik özellik bakımından pek de fark bulunmuyor.

Dünya çapında 350 USD’dan satışa sunulan cihaz, bir çok kişi tarafından pahalı bulunmuş ve istenilen satış rakamlarını yakalayamamıştı. Apple’ın yıl içinde tanıtılması beklenen, iWatch isimli akıllı saatinin 299 USD’dan satışa çıkacağı dedikoduları yüzünden Samsung, ezeli rakibi ile yarışabilmek için daha agresif bir fiyat politikası benimseyecek gibi gözüküyor. Bakalım Samsung cihazın fiyatını 199 USD seviyesine çekebilecek mi?

Esnek Ekran ile Gelebilir

Kore gazetesi ETNews’ta yer alan habere göre Samsung Galaxy Gear 2’yi Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacak ve cihaz esnek ekrana sahip olacak. Daha güçlü bir batarya ile gelecek olan cihazın, önceki modele göre çok daha dikkat çekici bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor..

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş