Galaxy J fiyat ve özellikler

Galaxy J

İlk olarak sadece Japonya’da satışa sunulacağı açıklanan Galaxy J’den diğer ülkeleri de heyecanlandıran haberler gelmeye başladı. Bugün Japonya’da kullanıcıların satımına sunulan telefon gelen bilgilere göre Japonya dışında birkaç ülke dışında da satılacak; ilk belirlenen ülke ise Tayvan oldu. 2014 yılı içerisinde Galaxy J, Tayvan’da da satışa sunulacak. Avrupa ve Amerika pazarı için halen bir bilgi gelmiş değil yalnız Asya pazarının her yerinde yer alması bekleniyor telefonun zaman içerisinde.

Bir süredir YouTube’da kısa ön tanıtım videosu dönen gizemli cihazın Galaxy J olduğu anlaşıldı. Engadget sitesinin verdiği habere göre, filmin 8. saniyesinde görülen SC-02F model numarasından cihazın Galaxy J modeli olduğu ortaya çıkıyor.
Galaxy J’nın Tayvan’da piyasaya sürülecek sürümünün Japonya’da sürümünden farklılık içerip içermediği henüz bilinmiyor.Japonya’da satılan model 5 inç 1080p Super AMOLED ekran, 2.26 Ghz Snapdragon 800 işlemci, 3 GB bellek, 13.2 megapiksel arka kamera ve 32 GB dahili hafıza gibi özelliklere sahip. Telefonun tanıtımı adına bir de video paylaşılmıştı. Galaxy J fiyat konusunda halen belirsiz olsa da özellikleri aşağıdaki videoda da gösterilmekte.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş