Galaxy Note 3 Lite özellikleri

galaxy_note_3_lite

Uzun süredir beklemekte olduğumuz ucuz tablet Galaxy Note 3 Lite için sonunda elimize somut bilgiler ve görseller geçmeye başladı. Galaxy Note 3’ün kendisinden daha ucuz bir fiyatla satışa sunulacak olan yeni nesil tabletin Şubat ayından sonra tanıtılması beklenirken ülkemize hemen girmesi de yine muhtemeller arasında. Lite versiyon olmasına rağmen Galaxy Note 3’ün isminin geçmesi bile yeni nesil tabletin bizi teknik özellikler bakımından tatmin edeceğini gösteriyor.

SM-N750 kod adına sahip olacak gibi görünen Galaxy Note 3 Lite, 720p çözünürlüklü ekranla gelecek. Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Note 3 Lite’ın ekranı AMOLED olmayacak. Ayrıca kamerası, 8.0 MP çözünürlük sunacak. Cebin ekranının daha az piksel yoğunluğuna sahip olacağı da şimdilik bilinenler arasında yer alıyor.

Galaxy Note 3 Lite ile ilgili bir diğer iddia ise Android 4.4 KitKat sürümüyle çalışmayacağı. Android 4.3’le gelecek gibi görünen cep, umarız ki bizi yanıltır. Şimdilik diğer detaylardan haber yok; aradığımız tüm cevapları MWC 2014’te bulmayı umuyoruz…

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş