Galaxy Win Pro Özellikleri

Galaxy Win Pro

Samsung’un yeni satışa sunduğu telefonların arasında yer alan ve yine Galaxy serisine mensup olan Samsung Galaxy Win Pro, resmi özellikleriyle birlikte raflardaki yerini aldı. Uygun fiyatıyla birlikte Türkiye’de de satışa sunulan, 4.5 inç boyutunda bir ekrana sahip olen yeni nesil telefon orta segmentte yer alıyor. Gelen bilgilere göre Galaxy Win Pro özellikleri başında Android 4.2.2 işletim sistemi kullanması var, bunun yanı sıra performans bakımından da tatmin edici gibi gözüküyor.

Ekranı 540 x 960 piksel çözünürlük sunan cihazın işlemcisi ise daha önce de bilindiği gibi Snapdragon’un 1.2 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli versiyonu. Galaxy Win Pro’nun RAM’i ise kesin özelikleri ile birlikte teknoloji çevrelerini bir nebze olsun şaşırttı; çünkü daha önce basına yansıyan özellikleri içinde 1 GB RAM’i olduğu belirtilen cihazın RAM’inin 1.5 GB olduğu ortaya çıktı.

Çift SIM destekli

8GB Dahili depolama, 5MP arka/VGA ön kamera, çift SIM desteği, 2,100 mAh batarya ise Galaxy Win Pro’nun diğer özellikleri arasında. Cihazın 64 GB’a kadar microSD kart desteği de bulunuyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş