Google Glass’a çerçeveler geliyor

Google Glass

Henüz sadece Amerika’da satışa sunulan Google Glass, Avrupa’ya gelmeden önce büyük yenilikler alacak gibi gözüküyor. Gayet klasik ve sade bir tasarıma sahip olan Google Glass’a artık ek seçenekler de geliyor. Google, 4 farklı titanyum çerçeve seçeneğini de satışa sunuyor. 1.500 dolara sahip olan gözlüğe isterseniz 225 dolar daha fazla ödeyip çerçeveli bir şekilde alabilirsiniz.

Kavisli, ince, kalın ve split tarzda sunulan çerçeveler için 8 ayrı renk arasından seçim yapılabiliyor., Kömür, pamuk, mandalin, gökyüzü ve gri gibi renkler sunulan seçenekler arasında. Renk ve stil kombinasyonları ile 40 ayrı çerçeve modeli elde edilebiliyor. Google, reçeteli lens kullanan kişilerin sağlık sigortalarının masrafları karşılaması halinde yeni çerçeve alabileceklerini de duyurdu.

Google’ın proje aşamasındaki gözlüğü için yaptığı bu hamle, ürünün kitlesel pazara çıkmasına yaklaşıldığının bir işareti olarak görülüyor. Buna rağmen şirketin gözlüğü ne zaman piyasaya süreceği hala belirsizliğini koruyor. Google’ın yeni titanyum çerçeve modellerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş