Goophone fiyatı ve özellikleri

Goophone

Android işletim sistemli akıllı saat Goophone sonunda satışa sunuldu. Tasarım olarak Windows Phone arayüzüne sahip olan cihaz buna rağmen Android sistemi kullanmakta. 1.2 GHz’lik işlemcisiyle hızlı bir deneyim sunan Goophone’un ekran kalitesinin de iyi olduğunu söyleyebiliriz; ancak tasarım bakımından diğer projelere oranla pek de bir farklılık içermiyor.

Android ve Windows Phone’u harmanlayan Goophone isimli akıllı saatin arabirimi Windows Phone’a benziyor olsa da aslında Android işletim sistemi altında çalışıyor. 300 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan cihazda 3G desteği bulunurken tasarımı itibariyle rakiplerinden pek de farklı bir görüntü sunmuyor.

1.54 inç’lik bir ekrana sahip olan cihazın ekran çözünürlüğü 220ppi’ye ulaşırken 1.2 GHz MediaTek işlemciden güç alıyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olan Goophone’un 48 saatlik batarya ömrü bulunuyor.

72 gram ağırlığında olan cihaz ise henüz ülkemizde satılmıyor. GooPhone fiyatı olarak 300 dolar açıklandı, özellikleri olarak tam bir liste ise verilmiş değil bizlere.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş