GS Tablet özellikleri

gs tablet

Daha önce size haberini defalarca verdiğimiz ve özelliklerini de aktarmış olduğumuz GS tablet, sonunda, uzun süre sonra satışa sunuldu. HCL tarafından geliştirilmiş olan tablet şu anda Galatasaray Store’lardan ve Galatasaray’ın online mağazası üzerinden satın alınabilir. Ancak GS tablet özellikleri konusuna dikkatinizi çekmek istiyoruz. Teknik özellikleri bakımından kullanıcıyı gayet tatmin edebilecek gibi gözüken yeni nesil tablet tasarımıyla da Galatasaraylılara yakışıyor.

Galatasaray, yeni sezon öncesinde şort reklamı için anlaşma yaptığı Hintli teknoloji devi HCL Infosystems ile sunduğu tablet bilgisayarı satışa sundu. GS Store’dan satışa sunulan HCL ME model GS Tablet’in fiyatı 399 TL.

Galatasaray, Temmuz ayında duyurduğu tablet bilgisayar projesini hayata geçirdi. HCL Infosystems tarafından geliştirilen GS Tablet, GS Store’dan satışa çıktı.

Android işletim sistemiyle çalışan GS Tablet’in 2 yıllık garanti kapsamında online fiyatı 399 TL olarak açıklandı.

1.2 GHz hızında, çift çekirdekli A9 Cortex işlemcisi bulunan GS Tablet, 1024x768p IPS I2 ekrana sahip.

ön panelinde 0.3; arka panelinde 2 MP kamerası bulunan GS Tablet, 16 GB dahili belleğe sahip. Tablete microSD kart girişiyle ek 32 GB bellek eklenebiliyor.

USB 2.0 ve mini HDMI girişi olan tablet, Wi-Fi’ın yanı sıra Bluetooth 4.0 destekliyor.

GS tablet satın almak için TIKLAYIN.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş