HP Slate 7 Voice Tab fiyat ve özellikleri

HP Slate 7 Voice Tab

Daha önce yapmış olduğu açıklamalarda akıllı telefon piyasasından elini ayağını tamamen çektiğini dile getirmiş olan HP sözünde durmadı ve iki yeni model daha tanıttı. Android işletim sistemine sahip orta segmentte iki yeni tablet tanıtan HP, bu tabletleri bu sene içerisinde Hindistan’da satışa sunacak. HP Slate6 VoiceTab ve Slate7 Voicetab adındaki yeni tabletler fiyatlarıyla gayet uygunken özellikleri de tatmin edici seviyede.

Phablet segmentinde boy gösterecek olan her iki cihaz da dört çekirdekli işlemci, 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera, Stereo hoparlör, microSD destekli 16 GB hafıza, 1 GB Ram, çift SIM kart girişi ve Android 4.2 gibi özelliklere sahip.
Slate6 Voicetab’nın 720p ekran çözünürlüğüne, Slate7 Voicetab’in ise 1280×800 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacağı belirtildi.

Tasarımı ile dikkat çekiyor

Cihazların tasarımından söz edecek olursak, oldukça kaliteli bir tasarım bu cihazları almayı düşünenleri oldukça sevindirecek. Oldukça ince kenarları ve hoş görünümlü köşeleri ile HP, kullanıcılarına pikselli bir tasarıma sahip ve çizilmelere karşı dayanıklı bir arka kasa sunuyor.

Boyutlarının büyük olması bu cihazların cebinize sığmayacağı anlamına gelmiyor. HP, bu cihazları cebinizde rahatça taşıyabileceğinizin de garantisini veriyor. Slate6 ve Slate7 VoiceTab’ların hangi tarihte piyasaya sürüleceği ve fiyatlarının ne olacağı hakkında resmi bir açıklaması bulunmuyor. Ancak iki cihazın da Amerika’ya yakın bir zamanda gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş