HP’den 3 yeni tablet daha

hp_Tablet

Her zaman Microsoft’la yaptığı işlerle birlikte başarıyı yakalamayı başarabilmiş olan HP, gittikçe Android’in sadık kullanıcılarından biri olma yolunda ilerliyor. Hp tarafından geride bıraktığımız ay satışa sunulması beklenen üç yeni tablet geçtiğimiz günlerde kullanıcılarla buluşturuldu. Alt, orta ve üst düzeyde olmak üzere komplike bir yapıda satışa sunulan tabletlerin Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında bir bilgi verilmiş değil.

HP’nin yeni Android tableti, Slate 7 nihayet piyasaya çıktı. Aslında Kasım’da piyasaya çıkması beklenen tabletler bir ay gecikmeyle de olsa raflardaki yerini aldı. Slate 7 Plus, Slate 7 Extreme ve Slate 8 Pro edisyonları bulunan tabletlerin fiyatları ise 150 dolar, 200 dolar ve 330 dolar olarak belirlenmiş.

Slate 7 Plus edisyonu NVIDIA Tegra 3 platfomu ile geliyor. Cihazda 8 GB hafıza yer alıyor. Slate 7 Extreme ise Tegra 4 işlemcisi ile geliyor. 16 GB depolama alanına sahip olan Slate 7 Extreme’den sonra gelen Pro edisyonu ise 8 inç ekranı ile Extreme modelinden ayrılıyor. Tabletlerin Extreme versiyonunun satışa çıktığı gün tükendiği belirtiliyor. Elbette HP tükenen modeller için yeniden üretime geçecek ancak biraz zaman alacağı anlaşılıyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş