HTC One 2 ne zaman çıkacak

HTC One 2

HTC bu vakte kadar ürettiği telefonlarda en iyi başarıyı sanırız One modelinde yakalamıştı. Tam da büyük bir düşüş içerisindeyken bu telefonu geliştiren firma yükselişini devam ettirmek isterken bunun için HTC One 2’yi geçtiğimiz dönemde tanıtmıştı. Telefon Avrupa veya Amerika’yla aynı anda satışa sunulmayacak ülkemizde. Ancak HTC One 2 ne zaman çıkacak sorusunun da cevabı verildi.

7. Turkcell Elçiler Zirvesi kapsamındaki 15 bin metrekarelik fuar alanında yer alan HTC standında, basının sorularını yanıtlayan Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, ‘HTC One 2 ne zaman Türkiye’de satışa çıkacak’ şeklindeki soruya yanıt verdi. HTC One 2’nin Türkiye’de Nisan ayı itibariyle satışa çıkmasını beklediklerini açıklayan Acar, net bir tarih ve fiyat bilgisi ise vermedi.

Resmi açıklamayı doğrulayan satış temsilcisi

HTC’nin yeni amiral gemisinin Nisan ayı itibari ile Turkcell tarafından satışına başlanacağını açıklanırken Acar, ayrıca bir HTC satış temsilcisine, ‘HTC One 2, Nisan’da gelir değil mi’ şeklinde esprili bir soru yöneltti ve satış temsilcisi de bu soruya ‘evet’ diyerek karşılık verdi. HTC stant alanında müşteri temsilcileri ile konuşan Acar, daha sonra HTC’nin renkli aktivitelerine katılarak basına Turkcell’in hizmetlerinin yanı sıra ürünlerinin de önümüzdeki süreçte tüketicilere daha fazla çeşitlilik sunacağını dile getirdi.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş