Huawei, CES’in en çok dikkat çeken ismi

huaweri

Dün başlayan ve bu saatlerde halen devam etmekte olan CES 2014 Fuarı, birbirinden teknolojik yeniliklerini ve yeni cihazları bizlere sunmaya devam ediyor. Fuarın ilk güne damga vuran isim kesinlikle Uzakdoğulu geliştirici Huawei oldu. 4G LTE teknolojisine sahip olan yeni cihazlarını adeta bir şovla tanıtan Huawei, bunun yanı sıra dünyanın ilk MicroSD hafıza kartı büyüklüğündeki kablosuz modelini de dünyaya sundu.

Huawei Ascend Mate2 4G akıllı telefon, 4G LTE bağlantısı, 6.1 inç IPS ekranı, 4050 miliamper bataryası ve ön tarafta yer alan 5 megapiksel kamerasıyla Ascend Mate 2, video indirmek, izlemek ve çalışmalarınızı hızlı bir şekilde göndermek için ideal bir platform sunuyor.

Yüksek kapasiteli bataryası tek bir şarjda 100 saat kesintisiz müzik dinlemeye izin veriyor. 1.6 GHz dört çekirdekli işlemci ve Huawei Emotion UI 2.0 kullanıcı arayüzüne sahip olan Ascend Mate 2, ana ekranın kolayca özelleştirilebilmesi, daha iyi çoklu görev performansı ve uygulamalara hızlı erişim olanağı sağlıyor. Ayrıca cihazla uyumlu Bluetooth kulaklık, şık tasarlanmış akıllı kılıf ve farklı renklerde sunulan harici batarya üniteleriyle cihazın yeteneklerini artırmak da mümkün.

Arabalarda yeni nesil hızlı iletişim

Huawei’nin araç içine kullanım için tasarladığı HUAWEI ME909T Telematik Sistemi, sürücüye yolculuk sırasında navigasyon, acil arama, trafik yoğunluğu ve hava durumu gibi bilgileri sağlayabiliyor. 4G LTE CAT3 bağlantısına sahip olan Huawei ME909T, saniyede 100 mega bite varan yüksek internet bağlantı hızını destekliyor. Automotive Electronics Council Q100 ve TS 16949 Automotive Industry Quality Management standartlarına uygun olarak üretilen Huawei ME909T, uç noktalarda sıcaklık değişimleri, yüksek hız ve güç dalgalanmaları gibi zorlu koşullarda kesintisiz çalışabilecek şekilde tasarlandı.

Dünyanın ilk SD kart boyutundaki kablosuz modemi

CES Fuarında, 4G LTE’de liderlik stratejisi kapsamında Huawei, dünyanın ilk SD kart boyutundaki 3G kablosuz modemini de tanıttı. E2130/E2131 sayesinde, saniyede 21 Megabit’e kadar yükleme, 5.76 Megabite kadar da upload hızını yakalamak mümkün. SD kart boyutundaki modem, tüm tabletlerde kullanım kolaylığı sağladığı gibi, laptop ve fotoğraf makinelerine de takılarak, her yerde ve her zaman internete bağlanabilme imkanı sunuyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş