iOS 7 sorunları

ios_7_logo

Apple’ın en son kullanıcılarına sunduğu mobil işletim sistemi olan iOS 7 tasarım bakımından fazlasıyla beğenilmişti, ancak birçok sorunla geldi. Yine de eski iOS sürümlerinin ilk çıkış tarihlerine göre daha az hata ve sorun barındıran iOS 7 için başarılı yorumlarda bulunabiliriz, ancak iOS 7 sorunları listesini ve videolarını da sizlerle paylaşmalıyız.

Apple, iOS 7 ile birlikte tamamen yenilenen arayüzü sayesinde iPhone, iPad ve iPod kullanıcılarından karışık tepkiler aldı ama geçen süreçte tüm iOS kullanıcıları bu yeni yüze alışmış gibi görünüyor.

Yine de iOS 7’nin yayımlanmasının üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen üç güncelleme yayımlayan Apple’dan iOS 7.1’i beklediklerini açıklayan kullanıcılar da var diyebiliriz. Çünkü iOS 7.0.3 yayımlanmasına rağmen işletim sistemi hala birçok hatayı içerisinde barındırıyor.

Hatta bu konu ile ilgili olarak iOS kullanıcıları YouTube üzerinden işletim sisteminde yer alan hataları gösterdikleri videoları yayımlamaya başladı bile. Muhtemelen bu videolarda yer almayan başka hataların da olduğunu düşündüğümüzü belirterek sizleri iOS 7.0.3’te yer alan hatalarla baş başa bırakalım.

İşte işletim sisteminde yer alan hatalar ve çözümleri.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş