iPad Air Avea

ipad_air

Apple’ın yeni nesil tabletleri artık Avea mağazalarındaki yerini aldı. Birçok farklı kampanya ve taahhüt seçenekleriyle satışa sunulan iPad Air ve yeni nesil iPad Mini’yi şu anda herhangi bir Avea mağazasından satın alabilirsiniz. 4 Aralık’tan beri Avea İletişim Merkezleri’nde kullanıcıların incelemesine de sunulan tabletler tüm dünyada satılmaya devam ediyor, hem de satış rekorları kırarak.

Apple’ın “bugüne kadar üretilen en hafif tablet bilgisayarı” olarak tanıttığı iPad Air, ince ve hafif tasarımıyla, çarpıcı 9.7 inç Retina ekran özelliğine sahip. Sadece 453 gram ağırlığında olan hassas tasarımlı iPad Air, 4. nesil iPad’den yüzde 20 daha ince ve yüzde 28 daha hafif.

Güçlü ve enerji tasarrufu sağlayan 64-bit yapıya sahip Apple tasarımı A7 çipe sahip olmanın yanı sıra yüzlerce yeniliği kapsayan yeni tasarım iOS 7 içeren iPad Air, 5 MP kamerası ve 10 saatlik pil ömrüyle fark yaratırken, gümüş beyazı ve uzay grisi olarak iki farklı renk alternatifiyle meraklısıyla buluşacak.

Yenilenen iPad mini ise, 7.9 inç retina ekranı, 64 bit mimariye sahip A7 çipi, 5 MP kamerası ve 10 saatlik pil ömrüyle, tablette minimalizmden hoşlananların ilk tercihi olacak.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş