iWatch Özellikleri

iWatch

Akıllı saat teknolojisi için dedikodular ilk olarak Apple için ortaya atılmıştı. Bir seneden fazla uzun bir süre geçerken halen Apple’dan resmi bir açıklama gelmiş değil. Bunun yanı sıra neredeyse geriye kalan tüm diğer geliştiriciler kendi akıllı saatlerini tanıttılar. Ancak artık iWatch için de somut bilgiler gelmeye başladı. İşte iWatch özellikleri.

DDaily isimli Kore internet sitesi iWatch’ın ekranının LG tarafından yapılacağı ile ilgili bir iddiada bulundu. 1.52 inç plastik OLED (P-OLED) ekrana sahip olacağı iddia edilen iWatch’ın kıvrımlı bir ekran ile geleceği de bekleniyor. Raporda ayrıca, akıllı saatin bu yılın 3. çeyreğinde geniş bir üretim sürecine gireceği de iddia edildi. Cihazın çıkışının ise bu yaz yapılması beklentiler arasında bulunuyor. Bu söylentilerin resmi olarak doğrulanmadığını ve yalnızca tek bir kaynaktan çıktığını da belirtelim.

İddialar doğru çıkabilir

Bu rapor hakkında iki şey söyleyebiliriz. Birincisi herhangi bir kişinin iWatch hakkında edindiği bilgiler doğrultusunda bu raporu hazırladığı, bir diğeri ise herhangi bir kişinin yalnızca spekülasyon yaratmak için böyle bir bilginin yayılmasını sağlaması.

Ancak Apple’ın iPhone 5c ve iPhone 5s’i tanıtmadan aylar önce, telefonların kasalarının sızdırılması şirketin sızıntılara engel olamadığını açıkça gösteriyor. Tahminlerimize göre bu iddialar doğru olabilir. Bekleyip göreceğiz bakalım iWatch söylentileri doğru çıkacak mı?

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş