Kingston Micro Duo ile telefon kapasitesini artırın

Kingston Micro Duo

Telefonların dahili hafızaları genellikle kullanıcılara yetmeyen değerlere sahip oluyor. Bu alanları en çok MicroSD hafıza kartları kullanarak artırıyoruz. Ancak artık Kingston Micro Duo giriyor devreye. Diğer hafıza kartlarına oranla çok daha hızlı yazma, okuma işlemi yapmamızı sağlayan Kingston Micro Duo, 8/16/34/64 GB’lık seçeneklerle satışa sunulmaya hazırlanıyor.

DataTraveler microDuo, mobil cihazların depolamasını 64GB’a kadar arttırabilmek için microUSB yuvasını – sıklıkla şarj etmek için kullanılan – kullanıyor. Bu durum özellikle microSD kart yuvasına sahip olmayan akıllı telefonlar ve tabletler için çok ama çok daha yardımcı olur nitelikte. USB On-The-Go özelliğine sahip her cihazla kullanılabilen bellek, çift arayüzü sayesinde mobil cihaza bağlı olduğu zaman kullanıcıların PC üzerinden kablosuz* dosya transferi yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, akıllı telefonları ya da tabletleriyle çekecekleri yüksek çözünürlükte fotoğrafları, HD videoları ve şu an sadece bazı cihazların desteklediği 4K videoları ya da müzik dosyalarını, tıpkı normal bir USB bellek kullanıyor gibi taşıyabilecek ve cihazlarının dahili hafızasında yer açabilecekler.

Kingston’ın Flash Bellek İşletme Yöneticisi Jean Wong konuyla ilgili şunları söyledi: “Akıllı telefonlar ve tabletlerle birlikte kullanmak için harika bir cihaz olan DT microDuo, kullanıcıların dosyalarını yedekleyerek cihazlarının dahili hafızasında yer açmasına veya iki cihaz arasında kolayca dosya transfer edebilmesine olanak sağlıyor. Anahtarlık yuvası ve dönebilir kapağa sahip şık ve akılcı tasarımı sayesinde ufak boyutta olmasına rağmen büyük depolama alanı sunuyor. Gezginler yola çıktıkları zaman, kendi cihazlarının dahili depolamasını doldurmanın derdini taşımadan tüm müzik veya video kütüphanelerini ceplerinde taşıyabilecekler”.

8GB, 16GB, 32GB ve 64GB depolama seçenekleriyle gelen ve 5 yıllık garantiye sahip DataTraveler microDuo ile ilgili daha fazla bilgi almak www.kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kingston DataTraveler microDuo Bilgileri ve Teknik Özellikleri:

• USB OTG (On-The-Go): microUSB yuvası kullanan akıllı telefon veya tablet gibi cihazların, sunucu özelliğine sahip olmasını sağlayan bu standart, Kingston DT microDuo gibi cihazlarının USB ile bağlanabilir olmasını sağlıyor.

• 2’si 1 Arada: microUSB ve USB 2.0 bağlantı çıkışları sayesinde akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında kolayca dosya transferi gerçekleştirilebilir

• Tak Çalıştır: Bağlaması, standart bir USB bellek kadar kolay

• Kolay Taşınabilir: ultra-küçük, cebe sığabilir ve kolayca taşınabilir

• Kapasite Seçenekleri**: 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB

• Arayüz: USB 2.0

• Ebatlar: 27,63mm x 16,46mm x 8,56mm

• Çalışma Sıcaklığı: 0°C ila 60°C

• Saklama Sıcaklığı: 20°C ila 85°C

• Garanti: 5 yıl

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş