Lenovo Y510p fiyat ve özellikleri

Lenovo Y510p

Lider dizüstü bilgisayar geliştiricisi Lenovo yeni bir ürününü daha Türkiye’de satışa sundu. Hem teknik özellikleri hem de tasarımıyla yurt dışında çok iyi satış değerleri yakalayan ve iyi yorumlarla geri dönüş alan Lenovo Y510p artık Türkiye’de de satışta. Lenovo Y510p özellikleri ortalama bir kullanıcı için yeterli, aynı zamanda oyunlarda da bilgisayarı zorlamasını beklemiyoruz. Lenovo Y510p fiyat konusunda elimize henüz bir bilgi geçmiş değil.

Lenovo Y510p’yi bu kadar ayrıcalıklı yapan nedir diye merak edenlere hemen açıklayalım. 15.6 inç geniş ekrana sahip cihaz, çift ekrana kartına sahip… Birbiriyle değiştirilebilen özel ultrabay ünite ise anında yükseltme yapabilmenize olanağı tanıdığı gibi, performansı en üst seviyelere taşıyor. Bilgisayarından oyun oynayan, film ya da video seyretmeyi tercih eden kullanıcılara eşsiz bir görüntü deneyimi ve multimedia teknolojilerini aynı anda sunuyor Özel grafikler, ses ve işlemci teknolojileri bu bilgisayarda eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyor.

Yeni Windows 8 arayüzü için optimize edilmiş akıllı touchpad, , yazma konforunu artıran hafif kavisli tuşlara sahip ve altan aydınlatmalı AccuType klavye, entegre 720p HD Web Kamerası ve dijital mikrofonlar, cihazı ayrıcalıklı kılan diğer özellikler… Daha fazla ses netliği ve bozulma olmaksızın maksimum ses çıkışı, entegre JBL® tasarımlı stereo hoparlörler ürünü oyunseverlerin vazgeçilmezi yapıyor. 10 kata kadar daha hızlı dosya aktarımını mümkün kılan SuperSpeed USB 3.0 sayesinde ise dizüstü bilgisayarınızla diğer aygıtlar arasında hızlıca veri aktarabilir ya da dilerseniz isteğe bağlı Bluetooth® aracılığıyla verilerinizi kablosuz olarak paylaşabilirsiniz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş