LG All-In-One Chromebase PC fiyat ve özellikleri

LG All-In-One Chrombase PC

LG Electronics, Google Chrome işletim sistemine sahip olan ilk All-In-One bilgisayarın tanıtımını yakın zaman içerisinde yapacağını belirtti. Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2014 Fuarı’nda tanıtılacak olan LG All-In-One Chromebase PC, 21.5 inç genişliğindeki ekranıyla FULL HD IPS kalitesinde görüntü sunarken, diğer teknik özellikleriyle de tatmin etmeyi başarıyor bizleri.

LG Chromebase all-in-one bilgisayar, basit ama güçlü mimari ve bir takım Google uygulamaları tarafından destekleniyor. Chrome Web Store’da on binlerce uygulamaya erişim sağlayan ürün aynı zamanda kullanıcıların e-posta ve dokümanlarını yazmalarına, güncel haber ve e-kitap okumalarına, fotoğraf ve videolarda değişiklik yapmalarına ve eğlenceli oyunlar oynamalarına olanak tanıyor.

LG Chromebase, tüketicinin Drive, Search, Maps, YouTube veya Google+ gibi Google ürünlerinden maksimum düzeyde avantaj elde etmesini sağlıyor.

Akıllı Full HD IPS

Donanımı ve minimalistik tasarımı ile LG Chrombase, Chrome işletim sisteminin gücünü arkasına alıyor. Kişisel ve iş ortamında kullanım için geliştirilen bilgisayar; yüksek görüntü kalitesi, 178 derecelik görüş açısı, 21.5 inçlik Full HD (1920 x 1080) IPS ekran özelliği dikkat çekiyor.

Dördüncü nesil Intel CPU işlemci gücü ile gelen LG Chromebase, web uygulamaları, oyunlar ve grafik işlemlerini de kolaylaştırıyor. 1.3 megapiksel webcam’i bulunan ürün 5W gücünde ses sisteme sahip.

Ürünün diğer özellikleri:

– İşlemci: Intel Celeron CPU
– İşletim sistemi: Chrome OS
– Hafıza: 2 GB
– Bellek 16GB iSSD
– Port: HDMI-in, USB 2.0 x 3, USB 3.0 x 1, LAN
– Aksesuar: Klavye, mouse, kablo düzenleyici

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş