LG G Flex çıkış tarihi

LG G Flex

Birkaç gün önce sizlere tanıtmış olduğumuz LG’nin yeni eğimli ekrana sahip olan telefonu LG G Flex, bugün itibariyle Hong Kong ve Singapur’da satışa sunuldu. 8 Aralıktan beri ön siparişleri alınmakta olan telefon fazlasıyla ilgiye maruz kalırken Avrupa için çıkış tarihi halen belirtilmiş değil. Telefonun eninde sonunda Amerika ve Avrupa için de satışa sunulacağına kesin bir gözle bakılırken Türkiye için de maalesef kesin bir tarih sunamıyoruz sizlere.

LG’nin eğimli ekrana sahip, Android işletim sistemli akıllı telefonu G Flex, bugün itibari ile Singapur ve Hong Kong’ta satılmaya başlandı. Ön siparişleri 8 Aralık’ta alınmaya başlanan cihazın Güney Kore’nin ardından eklemlendiği yeni pazarların ardından batıya doğru genişleyen pazar hattı ile birlikte Doğu Avrupa ve Türkiye pazarlarında da bir ay içinde sahne alması beklentisi hakim. Bu yönde çok açık bir tarih ise şimdilik paylaşılmış değil.

Kavisli P-OLED ekran

Kavisli gövdesi oldukça yenilikçi bir akıllı telefon görünümü sunan LG G Flex; 6-inçlik ekranı P-OLED kapasitif ekranı, 2.26GHz hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik, 32 GB dahili depolama (microSD kart desteği yok), 13-megapiksel arka kamerası ve 3500 mAh sabit Li-Po batarya özelliklerine sahip.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş