LG G2 Home chat nedir

LG G2 Homechat

Akıllı telefonlar artık hayatımızın önemli bir parçası haline geldiler. Üzerinden neredeyse ihtiyaç duyduğumuz her şeyi yapabildiğimiz telefonlar ile artık evimizdeki araç gereçleri bile kontrol edebiliyoruz. LG G2’içinde yer alan LG G2 Home Chat uygulaması da bunu sağlıyor. Siz dışarıda olsanız bile evdeki eşyalara bağlanarak onları kontrol ediyor.

LG’nin G2 modeli akıllı telefonunda bulunan HomeChat uygulaması siz evde yokken sizin yerinize işleri hallediyor. Nasıl mı? Tek yapmanız gereken akıllı ev eşyalarınızı telefonunuza tanıtmak. Gerisi sizin vereceğiniz talimatlar ile halloluyor. Zamanı sizin için değerli kılan HomeChat, tüm ev sorumluluğunu üstleniyor.

Mesela akıllı fırnınız var. Siz evde yokken HomeChat’e bağlanarak bu fırının içindeki yemeği pişirmesini isteyebilirsniz ya da bulaşık makinesinde bekleyen bulaşıkları siz evde yokken yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran HomeChat, oldukça pratik bir kullanıma da sahip.

Üstelik HomeChat uygulaması evinizdeki tüm akıllı ev ürünlerini birer canlyımış formatında size sunuyor. Yeni çıkan sensörlü yüzey temizleyiciler, “Sen eve gelmeden sağı solu toparlamamı ister misin?” gibi cümleler ile sizi karşılayabiliyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş