MessageMe PC İndir

messageme

Geride bıraktığımız Mart ayında iOS ve Android işletim sistemleri için yayımlanmış olan mobil mesajlaşma uygulaması MessageMe ilk zamanlarında fazlasıyla popüler olmuş, bir ara hatta WhatsApp’i bile geride bırakmıştı. Ancak popülaritesini uzun süre koruyamayan uygulama bir süre sonra çöküşe geçmiş, kullanıcılar tarafından terk edilmişti. Şimdi yöneticiler uygulamayı canlandırmak için PC’ye getiriyorlar.

MessageMe firması, uygulamasının halen daha popüler olduğunu kanıtlamak ve kullanılabilirliği kolaylaştırmak için uygulamanın internet tarayıcısı üzerinden çalışan bir sürümünü duyurdu. Çok yakın bir zamanda PC veya MAC cihazınızdaki internet tarayıcısını açarak MessageMe uygulaması üzerinden arkadaşlarınızla görüşebileceksiniz.

MessageMe’nin mobil sürümünde, PIN sistemi ile kullanıcılar birbirleri ile mesajlaşabiliyordu. Ancak uygulamanın Web sürümünde ise PIN sistemi yerini “kullanıcı adına” bırakacak. Artık oluşturduğunuz kullanıcı adları ile anlık mesajlaşacaksınız.

MessageMe’nin Web sürümünün önümüzdeki aylarda faaliyet göstermesini bekliyoruz. Bakalım MessageMe eski popülerliğini bu atılımı ile tekrardan kazanabilecek mi?

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş