Metawatch Akıllı Saat

Metawatch

Akıllı saat teknolojisi her geçen gün daha da gelişip, bu sektöre daha çok yatırım yapılırken Metawatch da bu alanda şansı yaver giden isimlerin arasında yer alıyor. 2 sene önce Kickstarter üzerinden açılmış olan yardım fonunda istediği ücreti toplayabilen firma iki farklı akıllı saati satışa sunmuş, zamanın iyi derecesinde satış elde etmişti. Gelen bilgiler Metawatch’un yeni nesil bir akıllı saat üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor. Hatta bu sefer tasarım olarak çok daha üstünler.

Üstelik nispeten küçük bir teknoloji şirketi olan Metawatch’ın yeni nesil modellerinin dünyanın en pahalı akıllı telefon üreticilerinden Vertu’nun (bir dönem Nokia’da da çalışmıştı) eski tasarımcısı Frank Nuovo imzası taşıdğı belirtildi. CES 2014’te ilk kez görücüye çıkacak 2014 model Metawatch akıllı saatleri tüketicileri şaşırtmaya aday görünüyor.

Deri kayışa sahip olacak akıllı saatlerin plastik ağırlıklı günümüz akıllı saatlerinden bir nebze ayrılması/bir diğer deyişle klasik ama kaliteli bir görünümü beraberinde getirmesi bekleniyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş