Moto 360 Akıllı Saat

Moto 360

Akıllı cihazlara olan ilgi her geçen dönem artıyor. Son zamanlarda da firmaların akıllı saat peşinden koştuğunu biliyoruz. Bunu gözardı edemeyen Google, akıllı saat geliştiricileri için Andro Wear adında bir de işletim sistemi geliştirmişti. Bu gelişmeyle birlikte üretici isimler de çalışmalarını artırdı ve ortaya binbir çeşit akıllı saat çıktı. En son olarak Motorola’dan sanırız piyasanın en iyi akıllı saati geldi: Moto 360. Moto 360 fiyatı henüz belli değilken bu sene içerisinde satışa sunulması bekleniyor.


Yüksek kaliteli malzeme

Şirketin resmi blogunda yer alan duyuruda, Moto 360’ın yaratım süreciyle ilgili bir videoya yer verilirken saatin yüzyıldır insanlar için önemli bir aksesuar olduğuna vurgu yapılıyor. Akıllı saati modern klasik bir saat tasarımına kavuşturmayı hedeflediği belirtilen Moto 360’da yüksek kaliteli deri ve metal kullanıldığının altı çiziliyor.

Sesli komut sistemi

Moto 360’ın tek dikkat çekici yanı tasarımı değil. Sesli yanıt sistemine sahip cihaz kullanıcılara çağrılar, e-postalar, hatırlatmalar, notlar gibi bildirimleri de sağlıyor. 2014 yılı yaz aylarında rafalardaki yerini alması beklenen cihazın fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş