myIDkey Nedir?

myIDkey

Şifre konusunda yaşanan sorunlar üzerine büyük firmaların ortak bir proje içerisine girdiğini daha önceki yazılarımızda sizlere aktarmıştık. O topluluk ortaya ele alınabilir bir sonuç çıkarmadan önce Euroka tarafından bir ses geldi. myIDkey adındaki yeni mobil cihazla birlikte tüm şifrelerimizi bir yerde depolayabileceğiz.

Tüketici elektroniği dendiği zaman dünyanın en büyük fuarı konumunda yer alan ve ABD’de düzenlenen CES 2014’te Eureka adlı bölüm, her yıl birbirinden çarpıcı fikirlerle doludur; buraya adım attığınız anda zeka dolu aygıt ve hizmetlerle karşılaşırsınız. Bizler de Eureka’ya adımımızı attığımız anda benzersiz çözümlerle karşılaştık. İşte bunlardan biri myIDkey.

Fuarda yoğun ilgi gören myIDkey, şifrelerinizi Wi-Fi ya da kablolu olarak yükleyebileceğiniz bir aygıt olarak özetlenebilir ve onu açmak için sahibinin parmak izi gerekiyor. Şifrelerin sahibi olan kimseye ait parmak izi ile açılan aygıt, internet bankacılığı şifrelerinden e-mail şifrelerinize kadar tüm şifrelerinizi güvenle saklayabilmeniz için çarpıcı bir çözüm durumunda.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş