OnePlus 6 Özellikleri Açıklandı

Çin ve Hindistan gibi Asya ülkelerinde satış fiyatlarıyla birlikte ürün özellikleri, satılacak yerler şimdiden belirlenen OnePlus için pek çok farklı detaya yer verildi. Açıklamalar arasında üretim süreci için Android 8.0 işletim sistemi versiyonu belirlendiği ve 4.5G desteğinin bulunduğu da yer alıyor. OnePlus 6 fiyatı Türkiye için KDV dahil olmak üzere açıklanmadı. Cihazın detaylı tanıtımı ise 16 Mayıs tarihinde net bir şekilde gerçekleştirilecek.

Oneplus 6 Özellikleri Belli Oldu

Telefonda 6.2 inç ekran boyutu, 1080 x 2280 Full HD+ ekran çözünürlüğü bulunuyor. Amoled ekran teknolojisi, çizilmeye dirençli cam, Corning Gorilla Glass 5 ekran dayanıklılığı, kapasitif ekran, Oxygen OS kullanıcı arayüzü yer alıyor. Toplamda 16 milyon renk bulunan telefonda kamera çözünürlüğü 20 MP olarak belirlenmiş.

Hızlı odaklanma, ağır çekim modu, yüz algılama, zamanlayıcı, RAW kayıt yapabilme, panorama, perde hızı gibi özellikler bulunuyor. Çin’de üretilecek olan OnePlus için Türkiye fiyatı henüz belirtilmedi. CPU 8 çekirdek, 2.8 GHz, 64 bin, Snapdragon 845 kullanılmıştır.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş