Panasonic Toughpad 4K fiyatı ve özellikleri

panasonic_Toughpad 4K

2013’ün ilk döneminde tanıtılan ancak aradan bir sene geçmesine rağmen halen satışa sunulmayan, birçok aksaklıkla karşı karşıya kalan Panasonic Toughpad 4K için artık çok kısa bir zaman kaldı. Dudak uçuklatan fiyatıyla ilk önce Amerika’da yerini alacak olan tablet bir ilkin de altına imza atıyor. Henüz 4K teknolojisi televizyonlara bile tam anlamıyla gelmemişken Panasonic Toughpad 4K bizlere 4K kalitesinde görüntü sunacak. Panasonic Toughpad 4K fiyatı 6 bin dolar açıklanırken teknik özellikleri göz dolduruyor.

4K ekrana sahip ilk tablet olan Toughpad 4K’nın iki farklı sürümü mevcut. İlk sürüm 1.9 GHz hızında çalışan İntel i5 işlemci, 8 GB RAM ve Nvidia GeForce GT745M grafik kartından gücünü alıyor. İkinci model ise İntel i7 işlemcisini, 16 RAM ve Nvidia Quadro K1000 grafik kartı ile güçlendiriyor.

Fiyatları Dudak Uçuklatıyor

Piyasadaki en güçlü tabletlerden birisi olan Panasonic Toughpad 4K’nın i5 işlemcili ilk modeli 6000 USD fiyat etiketine sahipken, daha profesyonel ve güçlü olan i7 işlemcili model 7000 USD’dan satışa çıkacak.

Profesyonel Ajanslar Hedefleniyor

Özellikle reklam ajansları ve üst düzey grafik, video düzenleme işleri ile uğraşan şirketleri hedefleyen Toughpad 4K, bazı teknoloji meraklılarının da ilgisini çekmiş durumda. Cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz bir netlik kazanmadı

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş