Panasonic Toughpad UT-MB5 fiyatı ve özellikleri

Panasonic Toughpad UT-MB5

Önümüzdeki aylarda yeni tabletini satışa sunacak olan Panasonic, tabletin detaylarını şimdiden bizle paylaştı. Mükemmel bir monitöre ve görüntü kalitesine sahip olan Panasonic Toughpad UT-MB5 tasarımının yanı sıra teknik özellikleriyle de üst düzey kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Panasonic Toughpad UT-MB5 fiyatı olarak 5 bin 999 dolar açıklandı ve açıkçası Türkiye’ye gelmesini de beklemiyoruz.

Magnezyum alaşım ve güçlendirilmiş fiberglas malzeme kullanılan Toughpad, 2,35 kg ve 12,5 mm kalınlığında. Tablet, özel tutma yerleri sayesinde kaymıyor. Hastanelerde, galerilerde, müzelerde, sanayi tesislerinde ve inşaat alanı gibi yerlerde kullanılması düşünülen Toughpad, IPS dokunmatik ekranıyla kullanılan Pixel Perfect kalemiyle geliyor.
Panasonic,Toughpad,tablet,UT-MB5,Windows 8,4K
1.9 GHz hızında Intel Core i5 işlemcisi bulunan dev tablet, Windows 8.1 işletim sistemiyle gelecek. 256 GB SSD hard drive 8 GB RAM’i bulunan Toughpad, aynı zamanda NVIDIA GeForce 745M grafik işlemci birimi kullanıyor. Üç adet USB 3.0 girişi, SDXC kart yuvası ve HDMI girişi de diğer cihazlarla uyumunu kolaylaştırıyor.

Photoshop gibi iş dünyasının sıkça kullandığı uygulamaları gittiğiniz her yerde farklı bir şekilde kullanma imkanı sunacak Toughpad, iş dünyasının sevilen akıllı ekranlarından olabilir.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş