Playstation 4 çıkış videosu

Playstation 4

Tam bir ay sonra satışa sunulacak olan PlayStation 4’ten çıkış videosu sonunda geldi. Avrupa için yayımlanmış olan çıkış videosunda yeni oyun konsolunun özelliklerine değinilmiyor; daha çok sinematik bir fragman olmuş. Fiyatıyla ve Xbox One’a göre daha iyi olan özellikleriyle tüm oyuncuları cezbeden PlayStation 4’ün ve Sony’nin bu trailerla birlikte şansını daha da fazla artırdığını söyleyebiliriz.

Oyun severlerin ve bizleri takip edenlerinde bileceği üzere, Sony Türkiye geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Playstation 4’ün Türkiye’de 13 Aralık’ta satışa sunulacağını açıklamış, konsolun fiyatının ise 1399 TL olacağını belirtmişti.

Sony’nin yeni nesil konsolu her ne kadar ülkemizde 13 Aralık’ta satışa sunulacak olsa da, konsolun Avrupa çıkışı 29 Kasım’da gerçekleşecek. Sony, yeni nesil konsolunun piyasaya sürülmesine sayılı günler kala, Playstation 4’ün hit oyunlarının ön planda olduğu ilginç bir çıkış videosu yayınladı. İşte Sony PlayStation 4 için yayımlanmış olan çıkış fragmanı, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Sony, bu çıkış videosunda sadece kendi stüdyolarının geliştirdiği oyunlara yer vermek yerine Ubisoft ve Electronic Arts gibi üçüncü parti geliştiricilerin oyunlarına da yer vermiş. Özellikle Watch Dogs’un bu çıkış videosunda bir hayli ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Bakalım Playstation 4, ezeli rakibi Xbox One’ı satış rakamları bazında devirmeyi başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş