PlayStation 4 Metal kasa ile tanıştı

ps4_metal

Geride bıraktığımız ay satışa sunulmuş olan PlayStation 4 için ilk kullanıcı tasarımları ortaya çıkmaya başladı. Oyun konsolunun tasarımı bizlere henüz sunulmadan birçok prototip gelirken oyunculardan şimdi de olan tasarım üzerinde değişiklikler yapılıyor. Bir kullanıcı ise siyah kaplamayı çeliğe dökmüş ve kirli bir de görüntü vermiş. Doğruyu söylemek gerekirse gayet başarılı bir tasarım olmuş.

PlayStation 4, oldukça güzel tasarıma sahip olan bir konsol. Eğimli yapısı, hafif kasası, geometrik tasarımı insanları cezbetmesi için aslında yeterli sebepler.

Şu an için siyah rengi mevcut olan PlayStation 4 için Sony’nin çeşitli seçenekler hazırladığını biliyoruz. Fakat Sony tasarımlarını bekleyemeyen bazı sabırsız PS4 kullanıcıları kendi çözümlerini üretmiş durumda. Gr3yGhost isimli kullanıcı PlayStation 4 kasasını modifiye etmeyi seçmiş ve ortaya çıkan sonuç oldukça etkileyici olmuş.

Fırçalanmış çelikten yapılan kasa, PlayStation 4 ile mükemmel bir uyum sağlamış. Kim bilir belki de Sony bu fikri sever ve fabrika çıkışı olarak satın alma imkanımız olur.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş