Project S fiyat ve özellikleri

Project S

Uzakdoğu firmaları yine mobil sektörde iş başında. Ucuz fiyata kaliteli ürün yaptıklarını ispatlamaya çalışan ama iç donanımda hepimizin bildiği gibi en kötü malları kullanan firmalar arasında yer alan BungBungame’den bu sefer üstün özelliklere sahip olan bir phablet geldi. 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olan Project S özellikleri ile dikkat çekerken bakalım bu tabletten nasıl bir yorum gelecek. Project S fiyatı 299 dolar olarak belirtildi.

BungBungame adlı Tayvanlı şirket, düşük bütçeli telefon almayı tercih eden Asyalı tüketicilerin aklını çelecek bir ürün geliştirdi. Project S adı verilen phablet telefon, dünyanın ilk sekiz çekirdekli mobil cihazı olarak dikkat çekiyor.

Donanımıyla dikkat çeken Project S, sekiz çekirdekli merkez işlemci birimi ve 3 GB RAM’e sahip. Dahili belleği 32 GB olan telefon, 2560x1440p çözünürlükte WQHD ekran bulunduruyor. Ekran genişliği 5.8 inç olan Project S, cam-alüminyum birleşimi bir kasaya sahip.

Hoparlör ve mikrofonu ‘gizli’ olan cihazın micro USB ve micro SD girişi bulunuyor. Kablosuz veya USB kablo ile şarj edilebilen cihazın 3000 mAh gücündeki bataryası ile halen geliştirilme aşamsında.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş