PS Vita Slim çıkış tarihi

PS Vita Slim
PS Vita Slim çıkış tarihi, PS Vita, belki de Sony’nin bu vakte kadar ürettiği en başarısız oyun konsolu. Mobil oyun konsolu ilk başta büyük umutlarla satışa sunulurken maalesef beklenen performansı alamadı ve bunla birlikte satışları da göz doldurmadı. Ancak şimdi PS Vita Slim geliyor, konsolun biraz daha küçük boyutlusu. PS Vita Slim, Japonya’da satışa sunulmuştu; sıra ise İngiltere’ye geldi. Tüm Avrupa’ya yayılması da pek uzun sürmeyecektir.

PS Vita’dan farklı olarak 1 GB dahili belleğe sahip olan ve 5 inçlik HD LCDekranıyla dikkat çeken ince Vita modelinin İngiltere’de 7 Şubat’ta satışa sunulacağı belirtildi. PS Vita Slim’in İngiltere’de ki satış fiyatı ise 180 sterlin olarak açıklandı.

Sony, İngiltere’de PS Vita Slim için iki farklı bundle paketi de satışa sunacak. Indie Game Mega Pack ismi ile satışa sunulacak olan pakette Slim Vita’nın haricinde Alien Breed, Thomas Was Alone, Velocity Ultra, Men’s Room Mayhem, Coconut Dodge Revitalised, Limbo, Hotline Miami, Total Recoil, Superfrog HD and Floating Cloud God Saves the Pilgrims in HD oyunları da cihaza yüklü halde oyun severlere sunulacak. Bu paketin fiyatı 199 sterlin olacak. İçerisinde harici 4GB hafıza kartının bulunduğu paket ise (yukarıdaki oyunlar PSN’den ücretsiz olarak indirilebilecek) 224 sterlin etiket fiyatıyla satılacak.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş