PS4 için iddialı açıklamalar

ps4

Uzun süredir beklemiş olduğumuz PlayStation 4, 29 Kasım tarihinde Amerika’da satışa sunulmuştu. Ülkemize de geçtiğimi cuma gününde giriş yapan yeni nesil oyun konsolu her çıktığı ülkede ilk günden stokları bitirmeyi de başarmıştı. Bu durum Sony yöneticilerini fazlasıyla tatmin ederken şu anda herkes yeni stokların mağazalardaki yerlerini almalarını bekliyorlar. Ülkemizde 2 bin ile 3 bin liralık bir fiyat aralığında satışa sunulan PlayStation 4 için Sony yöneticilerinden çok iddialı açıklamalar geldi; bu açıklamalar Microsoft’un Xbox One’ına da ironi şeklinde eleştiri içeriyorlardı.

Sony’den Jack Tretton, PlayStation 4 için piyasaya sürülen ve cihazın çıkış oyunlarından biri olan Killzone Shadow Fall’un cihazın görsel gücünü ortaya koyacak nitelikte bir yapım olduğunu ve PlayStation 4’ün bu kadar satmasının bir tesadüf olmadığını söyledi.

Önümüzdeki Mart ayında raflardaki yerini alacak olan inFamous Second Son’a da değinen Tretton, inFamous serisinin harika olduğunu ve kendisini heyecanlandırdığını belirtti. Sony’nin yetkili ismi, inFamous Second Son’un da aynı Killzone Shadow Fall gibi PlayStation 4’ün gücünü tüm oyun severlere gösterebilecek kalitede bir yapım olduğunun altını çizdi.

Bu arada PlayStation 4 almak için bekleyen oyun severlere ufak bir hatırlatmada bulunalım. Şu anda Türkiye’de satışa sunulan PlayStation 4’lerin tamamı tükenmiş durumda. İşin kötü yanı ise bir sonraki partinin Ocak ayı içerisinde satışa sunulacak olması.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş