PS4 Türkiye fiyatı belli oldu

ps4

Geride bıraktığımız gece yarısından itibaren mağazalardaki yerini almış olan PlayStation 4 artık teknoloji sitelerinde de satışa sunuldu ve birçok kampanya bile Türk oyuncularla buluştu. Xbox One’ın ülkemize gelmeyecek ya da çok gelecek olması nedeniyle neredeyse pazarın yüzde 95’ini elinde barındıran PlayStation 4 yine Türk oyuncuların dikkatini fazlasıyla çekiyor. Özellikle oyunun ülkemizde oyun hediyeleriyle birlikte satılacak olması da ayrı bir sevinç kaynağı.

Böylelikle meraklıları, oyun konsolunun çok sayıda mağazada, çeşitli online platformlarda satışa sunulacağı 13 Aralık Cuma gününün ilk saatlerinde PS4 sahibi olmaya başladı bile. Peki PS4, ilk olarak nerelerde satışa sunulmuş durumda?

Nereden satın alabilirsiniz?

Örneğin Teknosa, 2 mağazasında Türkiye’deki çok sayıda oyun severin merakla beklediği PS4’ü Sony Eurasia garantisi ile bu geceden itibaren tüketicilerle buluşturmaya başlamış durumda.

75 şanslı kişiye 400 TL değerinde hediyeler!

Peki PS4, bu gece yarısı hangi Teknosa mağazalarında sahne almaya başladı? PS4, Teknosa’nın İstanbul Cevahir AVM ve Ankara Ankamall Extra mağazalarında özel ayrıcalıklarla şu andan itibaren satışta! Üstelik çeşitli hediyelerle birlikte.

Dünyada satışa sunulduğu ilk günde 1 milyon adedin üzerinde satılan PlayStation 4, Sony Eurasia garantisiyle Teknosa Cevahir mağazasında gece açılışına özel 75 şanslı tüketici tarafından 1399 TL’lik fiyatına ek olarak toplam 400 TL değerindeki EA Sports FIFA14 ve Killzone Shadow Fall PlayStation 4 oyun hediyeleri ile birlikte satın alınabiliyor.
Teknosa Ankamall Extra mağazasında ise 50 şanslı tüketici 1399 TL’lik fiyatı ve Knack oyun hediyesi ile PlayStation 4 sahibi olmaya başladı.


Dünya genelinde 2 milyon adedin üzerine çıktı

Dünya çapındaki toplam satışlarının 1 Aralık 2013 itibariyle 2.1 milyon adedi aştığı açıklanan PS4; 15 Kasım itibariyle Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da, 29 Kasım itibarıyle de Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika’da piyasaya sürüldü. PS4, dünya üzerinde 32 ülkede satışa sunuldu.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş