Qualcomm Toq Fiyat

Qualcomm Toq

Las Vegas’ta düzenlenmekte olan ve 7 Ocak’ta kapılarını ziyaretçilere açan CES 2014 Fuarı bizlere çok iyi teknolojik ürünleri sunmaya devam ediyor. Genelde işlemciden laf açılınca ismini duymaya alıştığımız Qualcomm da fuara farklı bir ürünle katılıyor: akıllı saat. Qualcomm Toq adıyla piyasaya sürülecek olan giyilebilir akıllı saat için tüm detaylar açıklandı, fiyatı dışında. Bu yüzden şimdilik Qualcomm Toq fiyat konusunda bilgi veremeyeceğiz ama açıklandığında yazımızı güncelleyeceğiz. Ayrıca ürün için bir inceleme videosu da yer alıyor.

Mirasol teknolojisi sayesinde ekranı son derece net bir şekilde görülen, tasarımıyla tatmin edici bir düzey sergileyen Qualcomm Toq’a uygulama yüklenebiliyor, ayrıca cihazın bataryası Sony, Samsung gibi rakip markaların giyilebilir teknoloji cihazlarına kıyasla daha performanslı şekilde kullanım vaat ediyor.

Akıllı telefonunuz üzerinden mesajlarınızı, takviminizi görebileceğiniz Qualcomm’un akıllı saati sadece Android uyumlu. Diğer detaylar aşağıda yer alan inceleme videomuzda. İyi seyirler.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş