Samsung Bendable TV fiyat

Samsung Bendable TV

Tablet sektöründen sonra nedense bir akım da televizyon sektörüne oldu. Akıllı işletim sistemlerinin entegre edilmesinin ardından çok daha fonksiyonel bir hal alan televizyonlar arasına Samsung da bir seri ekliyor: Bendable TV. CES 2014’te tanıtılmış olan televizyon yılın en önemli çıkışını yapacak TV’lerden biri olacak gibi. Ancak henüz Samsung Bendable TV fiyat konusunda bir açıklama gelmiş değil.

ABD/Las Vegas’ta 7 Ocak’ta kapılarını ziyaretçilerine açan, öncesinde arasında bizlerin de yer aldığı dünya çapındaki saygın basın kuruluşlarına ön gösterim ve sunumların gerçekleştirildiği CES 2014 fuarında şüphesiz yılın en önemli rekabet alanlarının başında TV’ler geldi.

LG’den Panasonic’e Sharp’tan Samsung’a dünyanın tüm büyük TV üreticilerinin en gözde yeni TV ürünlerini görücüye çıkardığı fuarda Samsung’a ait stant alanı ise ilginin hiç eksilmediği bölgeler arasında yer aldı.
Bizlerde Samsung standında yer alan, yoğun ilgi gören ve şirketin konsept durumundaki modellerinden biri olan eğimli ekrana sahip 4K TV’si Bendable TV’yi inceledik.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş