Samsung Galaxy F geliyor

galaxy_f

Son iki senede mükemmel işlerin altına imza atarak dünyanın en çok telefonunu satan firma olan Samsung, 2014’te de devrim niteliğinde projelerle karşımıza çıkıyor. Şimdi de ortaya Galaxy F adında yeni bir telefon çıktı. Galaxy S5’le tasarım bakımından büyük benzerlikler taşıyacak olan telefonu ondan ayıran tek özellik var, o da kasasının tamamen metalden olması.


Sürprizler yılı 2014!

Spekülasyonlar görselin Galaxy S5’e de ait olabileceği üzerinde ihtimallerin kapısını tam olarak kapatmazken, otoriteler tarafından Samsung’un metal kasalı bir Galaxy S5 benzeri bir versiyonu “Galaxy F” model adıyla pazara sunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Galaxy S5 ile aynı özelliklere sahip olacak Galaxy F’in fiyatının ise Galaxy S5’e nazaran çok daha yüksek olması bekleniyor.

ARM tabanlı Cortex A57/A53 ile gelecek
Olası Samsung Galaxy F’in metal kasa mimarisine ek olarak ARM tabanlı CortexA57/A53 işlemci, yüksek kaliteli bir 16 megapiksel arka kamera özelliklerine sahip olacağı tahmin ediliyor. İlgili modelin Şubat ayındaki Mobile World Congress(MWC)’de görücüye çıkması konusunda ise oldukça düşük olmakla birlikte bir olasılık söz konusu.

Bombardıman

Samsung’un 2014 yılında çok sayıda akıllı telefon üreteceği, hatta Note X gibi iddialı serilerine “Lite” versiyonları da ekleyeceği uzun zamandır üzerinde spekülasyonların eksik olmadığı konular arasında. Şirketin akıllı telefon pazarına yönelik atılımlarının ardı arkası kesilmezken, mevcut durumun tüketicileri geniş bir ürün yelpazesi ile başbaşa bırakmaya başladığı da bir gerçek.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş